About us

Jsme partneři Dominika a Pepa a centrum YOGA Zahořánky jsme vytvořili pro všechny, kteří hledají prostor, kde se budou moci zastavit a věnovat sami sobě. Pro všechny, kteří si chtějí odpočinout, vychutnat ticho, klid a krásy přírody. 
Dnešní doba je uspěchaná. Místa, která nám dávají dostatek prostoru a klidu, vytvoří nezapomenutelný otisk uvnitř nás. Rádi se na taková místa vracíme.

Zapojte se do našich programů a tvořme společně energii místa, na které se všichni budou rádi vracet ať vzpomínkou, nebo skutečně.
Dovolme si zastavit se, z plna se nadechnout a otevřít oči.
Uvědomíme si, že svět je ve své pravé podstatě absolutně dokonalý.

Před čtyřmi lety jsme se poprvé rozhodli vycestovat na měsíční meditační retreat v thajské monasterii. Ačkoliv jsme praktikovali meditaci již roky předtím, monasterie nám umožnila odloučení od našich starých vzorců a návyků. Poskytla nám prostor a klid. Otevřela nám brány k meditaci vnitřního vhledu neboli Vipassaně. Já jsem současně začala propojovat různé metody od dechových cvičení, práce s energií těla, jógy, po mindfulness až vznikl dokonalý celek.

Moudrost učení a praxe, kterou nám předali tamní učitelé nás vedla k velkým změnám v našich životech. Za poslední čtyři roky jsme opakovaně vycestovali za učením do monasterií v Thajsku, Indii a na Srí Lance, kde jsme praktikovali a prohlubovali Vipassanu. Současně jsme propojovali moudrost učení z různých směrů a od učitelů jako jsou Mooji, Ramana Maharši, Maharadž, Eduard Tomáš a jiní.
„Dovol přírodě, aby tě naučila klidu.“ (E. Tolle)
S každým návratem domů se prohlubovala i naše vize vytvořit místo v přírodě, které každému, kdo jej hledá, poskytne klid, ticho a prostor pro osobní rozvoj. Součástí naší vize je podělit se o nauky a moudrost, kterou jsme na svých cestách načerpali se všemi, kteří mají hlubokou touhu změnit své životy k lepšímu a pochopit věci takové, jaké ve skutečnosti jsou.